Listopad 2011

Velká Omluva

30. listopadu 2011 v 20:07 | Fredy
Ahojky zlatíčka Moc se vám omlouvám za to ,že jsem tu tedka nebyla ,ale opravdu nestíhám . Dasty roste jako z vodičky a ,už to neni takový děcko i když hraje si pořád a ,už jsme mu ven na dvůr dali iboudičku - Mocky se mu tam líbí vždy se rozběhne a skočí do ní ,ale ještě v ní přes noc neni máme ho ještě doma ,protože přeci jenom je to ještě malé, nemotorné ,slabé , tlusté a mazlivé štěně .) no nicméně jsem se ted začala věnovat Courrsingu - pes honí umělou kořist a Agility - pes skáče překážky bez vodítka. A tak jsem se rozhodla ,že vám sem dám seriál Agility jak začít a jak vůbec trénovat.
PS : omlouvám se Sb a vám ,že jsem sem nyní nepřidávala články


věřím

26. listopadu 2011 v 17:07

Hovorila som, že neklikaj.
Skopíruj to a daj na svoju stránku .Ak to neurobíš do 7 dní zomrieš.

Agility

26. listopadu 2011 v 15:55 | Fredy

Agility je sport ve kterém můžete zvýšit důvěru a lásku k vašemu pejskovi . Tento sport je náročný jak pro psa tak pro jeho majitele . neni finančně náročný ,ale je vhodný tak od 6-měsíců věku štěněte .

Nový začiátek

21. listopadu 2011 v 15:08 | Fredy.na |  O Dastíkovi
Ahojky vy všichni si možná myslíte ,že s tímto blogem končím ,ale není tomu tak Ba né právě naopak.
Víte já když jsem tento blogísek zakládala myslela jsem ,že se tady uspokojím s 35-návštěvností ,ale takhle velký návštěvy jsem opravdu nečekalla.Takže to vám moc dekuju.

No a sorry za to ,že tenhle týden nebudu moc dávat fotky jelikož dasty je u babičky a já tam takhle v týdnu moc nejezdím - musim se šprtat budu max psát články


NejPes - chytrý časopis pro milovníky psů

19. listopadu 2011 v 10:04 | Fredy a dasty
Ahojky ,Sorry - dlouho jsem tu nebyla ,protože jsem si založila nový blog s konmi ,tak nestíhám ,ale chodím sem a ted tu budu aktivně pořád ,ale to není to co vám chci sdělit . Pokud znáte časopis : Blesk NEJpes tak víte ,že je to dobrý naučný a informační časopis.A já sem tam poslala fotku s mím Dastíkem (tu fotku s tou čepicí) a oni mi jí vzali .
Tak kdo si ho ještě nekupuje ,a chtěl by tak tu mam dobrou zprávu - je k dostání ve všech trafikách a stojí jenom : 18,90'kč
takže super cena néééé

Fotoseriál-deník štěněte - 1. příspěvek

17. listopadu 2011 v 13:02 | Fredy |  Fotoseriál- deník štěněte
Ahojky mám tu pro vás extra příspěvek do rubriky : "Fotoseriál-Deník štěněte" jsou to fotečky mého Dastíka v podobě psí školky+jeho fotodeník at se líbí:

Tak tohle se stane když nikde nechám ležet čepici - Dasty jí veme a nese mi jí ( no blázen).

šli jsme Na zahradu kde máme takový asi dva metry od sebe vzdálený dřevěný chody po kterech s dastym skáčeme a tak jsem se rozhodla ,že ho vyfotím ve skoku ,ale bohužel ve skoku se mi to nepovedlo a tak tady budete mít pouze jeho hladké přistání :
Nejvíc se mi líbí ty jeho vlající ušiska =)
Ale ,už je vidět ,že to není takové díte jako to bejvalo když jsme ho prvně přivezli pořád si to hrálo ,spalo a žralo ted ,už se zněj stává mladej dospývající a čilej pejsek ,ale ,že začal poslouchat tak dobře hned když jsme ho přivezli to mě ohromilo. Poprví když jsem mu řekla : "sedni" tak poslech a za to jsem ráda .

Na fotce : já a Dasty

ahooojky

16. listopadu 2011 v 19:43
Vánoční svátky ,už klepou na dveře! a mnozí z nás si pod stromečkem přejí najít malinkou ,uštěkanou chlupatou kouličku většina pozná sklamání a místo štěkací kouličky najde pod stromečkem třeba nějáké tričko. =)
Ale nezoufejte kvůli tomu ,že jste nedostali pejska přece nekončí svět . Já vim vy si možná říkáte ,že mě se to řiká když psa mam ,ale zase mi jeden odešel a taky to neni lehký nebrečet ,ale na druhou stranu jsem ráda ,že náš milovaný Sidík neodešel na Vánoce ,protože to by mě dostalo hodně . Ale někteří třeba nemaji tu možnost dostat pejska někteří jsou alergický na zvířecí srst , a nikdo k tomu zase nemá podmínky .
Nezoufejte ,ale at vám láska ke zvířátkum (konkrétně ke psům) neklesne .
Přeji krásné vánoce( trochu napřed néé)


Díky - odpovědi

16. listopadu 2011 v 15:11 | Fredy

chci poděkovat Simče a Orfíkovi za tento krásný diplomek mocky se mi líbííííí

Další můj otravný den aneb "škola"

16. listopadu 2011 v 15:07 | Fredy |  DeNíKK
Ahojky lidičky ,protože já Dastíka nemám doma ,ale u babičky tudíš o něm nemůžu psát každý den moje babička od nás bydlí tak asi pět kilometrů.Takže dnes se omlouvám ,ale dnes budu psát o mém zážitku.

Ahojky dnes jsou ,alespon na naší škole prázdniny .Jsem za to moc ráda ,protože tam ,už se to nedalo vydržet :
S míma nejlepšíma kamarádkama se poslední dobou pořád jenom hádáme ,vůbec se nesmějeme,a pořád plánujeme jak zní-
čit tu druhou . no jednoduše je to děs .A tak se vám chci omluvit předem za to kdybych sem dlouho nedávala články jelikož ve škole je to pořád : "test,test,test,test , zkoušení , učení nový látky,test,zkoušení... No prostě hrůza a to sem teprve v 5.třídě . A tím těžší je to pro mě když u nás doma nemam zvíře - nemůžu se s nikým mazlit hrát si ,už asi tisíckrát jsem mámu přemlouvala ,že chci psa nebo jakýkoliv zvíře domů ,ale bohužell její nejčastější odpověd byla"Ne". A když ,už konečně štěnátko mam tak zase u babičky.


Ps : já vím nudili jste se ,ale já sem se ,alespon vypsala =)Fotoseriál-seznámení s rubrikou

16. listopadu 2011 v 14:24 | Fredy |  Fotoseriál- deník štěněte
Ahojky , Jak mnozí z vás ,už jistě zpozorovali mám tu novou rubriku "fotoseriál-deník štěněte" ovšem jak ,už z názvu vypovídá - tato rubrika bude tvořena v podobě fotoseriálu - kterým vás budu provázet životem mého psího kamaráda "dastyho" ,ale tahle rubrika nebude jen o Dastíkovi bude i o tom jak cvičit pejska o štěněte jak dastík jí . A tohle všechno vám tam budu dávat v podobě fotoseriálu ,ale na fotkách bude Dastíček. Takže doufám že sem vás s touto rubrikou dostatečně seznámila a přeju příjemné čtení .

ahojky váš Dastík a Fredy

Dastyho deníček - 1. seznámení - brekosmání

13. listopadu 2011 v 16:31 | Fredy |  DeNíKK
Ahojky ,rozhodla jsem se ,že sem pravidelně budu přidávat příspěvky do rubriky - DeNíKK .Ve které budu psát kdo je to Dasty.

jelikož jsem tuto rubriku rozjela ted a Dastíka máme teprve 3-týdny tak vám sem napíšu naše úplně první setkání.
Jak nekteří z vás ,už ví tak mi zemřel můj - 12-ti lettý psí miláček - Labradorský retrívr - "Sidík"

Já chodim na kytaru A tak už jsem tam byla s kámoškou půl hodiny a tak jsme se rozhodli ,že za chvíli půjdem.
jenže jsem v kapse cítila vyvrování mého telefonu . Kouknu na displej a volá mi " Mamka" !!
Zvednu to a mamka mi řekne ,že náš Sidík boj ze stářím bohužel prohrál . Začali se mi vlévat slzy do očí - Rozplakala jsem se ,ale když mi zdělila ,že mi ještě v ten den můj bratranec přiveze nového začal se mi vracet smích ale nepřestala jsem brečet takže to byl vlastně takový "brekosmích" zařvala jsem na celou učebnu : "budu mít štěně""!!! ,ale po Sidíkovi se mi nikdy nepřestane stýskat. hned jak uběhla kamarádky požadovaná chvilka šli jsme spolu domů . Rychle jsem si napsala úkol ,ale pořád jsem se "brekosmála" takže celý můj sešit byl pokapaný slzama ´=( Hned na to jsme jeli k mé babičce no A já se zase začala "brekosmát" babička a mamka mě utěšovali ,ale já na něj na tu jeho věrnost a oddanost volnost ... nepřestala myslet byl to výborný pes ,ale už ho nikdy neuvidím - opakovala jsem si pořád do kola.
A ,už to nastalo přijel "dasty" hned se mi vrátila radost .
díky dasty - Sbohem Sidíku

Reklamy sem

13. listopadu 2011 v 7:41 | fredy |  Reklamy!


Diskuze nemožnééé

12. listopadu 2011 v 10:45 | Fredy
Nemožnééééé JE To vco mi nevěříme ,ale logicky je nemožný všechno .

Nemožný věci nemam ráda nejsou skutečný - tedy spíše nic neni nemožný .

schrnutí : já vim ,že je tohle dost zamotaný ,ale já to líp vysvětlit neumim - ty věci v které nevěříme nebo je nevidíme na vlastní oči jsou nemožné
nemožný je svět ve kterém žijeme pouze myšlenkami nemožný je konec světa a nemožný jsou mistická stvoření.
Ovšem to co vidíme a to vco věříme je možný =)

1. bleskovka

12. listopadu 2011 v 10:28 | Fredy |  Diplomky a soutěže
Ahojky jelikož jsem chtěla abyjste na tento blog více chodili - tak se to nesplnilo a ukázalo se ,že se nejspíše budu muset ještě hodně a hodně snažit tak jsem se rozhodla ,že vám sem lupnu bleskajdu tak tady je :

za 1. máš doma zvíře (pokud nemáš newadí)

za 2. máš psa (pokud nemáš nevadí )

za 3. jakou barvu by měl mít tvůj vysněný pes

za 4. jaké je tvé nejoblíbenější plemeno

za 5. jaké se ti líbí jméno pro psa
+napiš co chceš na diplomek
Ceny :

1. místo - Reklama na 1 měsíc + diplomek +nejáká grafika
2.místo - Reklama na 1 týden + diplomek
3. místo - reklama na 5 dní

na další místa dávám pouze diplomky

Moje kecy první díl

12. listopadu 2011 v 10:14 | Fredy |  Moje Kecy

Moje keci první díl :


ahojky pro ty co chtejí vědět něco o mě nebo o mém životě tak můžete zavítat sem do rubriky moje kecy to tvrdý "Y" je tam pro zvýraznění

láska - aneb co tě nezabije,to tě posílí

12. listopadu 2011 v 8:37 | Fredy |  Péče o štěně

věčina lidí si moc přeje psa - jenže když ho dostanou jsou zklamáni ,že kromě mazlení ze psem musí pejskovi vykonávat i jinou službičku jako např. uklízet bobíky , venčit ho , pravidelně mu dávat čistou vodu a jídlo atd.
Ale hodně z těchto lidí si řeknou bud dost - pejska nikomu dají ,ale někteří se vzchopí -a o pejska se začnou starat s nadšením začnou ho cvičit .

Co potřebuje štěně: štěněě potřebuje hodně lásky péče ,ale hlavně dostatek voody a jídla a taky potřebuje volnost - která je velmi důležitá - pokud máte pejska v paneláku tak ho berte alespon 3x za den ven pejsek to opravdu potřebuje,ale když máte pejska hodně rádi můžete ho brát i vícekrát ,ale většina psů siřekne sama - zaštěká nebo knučí.
Ale jak je to ze cvičením??? no pro štěně je ideální rok 3- 4 měsíce to je přibližně doba na začátky jako jsou poveli - Lehni ,sedni ,pac ,ale to ,že chcete toto po štěněti tak mu to musíte naznačit

Lehni !!! - poklepejte na podlahu

Sedni !!! - tlačte jeho zadek na zem ,ale jen málo aby to štěně nebolelo ,a taky mužete použít ruku nad štěnětem

Pac !!! - poklepejte mu na packu kterou chcete aby zvednul

ovšem když máte takhle malé štěně tak občas poveli zkoušejte z piškotkem nebo znějákou laskominkou a občas pouze s pohlazením ,protože kdybyjste to pořád dělali pouze s piškotky - štěně by se naučilo pouze s piškotky a kdyby vědělo ,že piškot nemáte povel by to prostě nevykonalo


Sorry

12. listopadu 2011 v 7:56 | Fredy |  DeNíKK
sorry za tenhle vzhled ,ale něják vánočně jsem to chtěla pozměnit ,ale mě se to v celku docela líbí.
Neni to sice nic extra je to pouze dessing tvořený z kusovek =)
napište mi tééééééž ako se vám líbí děkuju

Zápis do Sb

5. listopadu 2011 v 13:04 | Fredy |  DeNíKK
Ahojky niní mi do mích komentů nemusíte psát : Ahoj Spřáteluješ ??? ano přichází szápis do SB!!!Chceš být moje SB???
Potom stačí jen když mi tohle vyplníš : více v celém článku

Začátek

5. listopadu 2011 v 11:48 | Zesnulý sidík a já |  DeNíKK
Ahojky já no víte niní mi umřel můj Labradorský retrívr Sidík sice mám nového labradorského retrívra ,ale nikdo jiný mi nenahradí tuto lásku co jsem cítila k sidíkovi. Byl to pejsek perfektně vycvičený,byl to pejsek který se málo kdy povede.
Sbohem Sidíku ,v mém srdci zůstaneš napořád to ti slibuju .Tímto vám chci sdělit ,že na tenhle blog chvíli nebudu používat tím pádem na chvíli pozastavuju: